Hlavní navigace

Prodej skútru do 1 roku

  • (neregistrovaný) 88.81.72.---

    13. 3. 2018 15:14

    Dobrý den,
    pokud bychom chtěli prodat skútr do 1 roku, je nutno prodej zdanit v § 10?
    V § 4/1/c je uvedeno, že osvobozen je prodej hmotného majetku s vyjímkou prodeje do 1 roku u motorových vozidel.
    Je skútr motorové vozidlo? Kde bych našla definici, co je motorové vozidlo?

    Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).