Hlavní navigace

Příjmy z prodeje štěňat - § 10?

  • (neregistrovaný) 89.203.213.---

    29. 3. 2018 19:43

    Dobrý den,
    potřebuji do DPFO zahrnout příjem z prodeje štěňat, prosím o radu, kam tyto příjmy zapsat.
    Jsou to ostatní příjmy §10?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).