Hlavní navigace

Veterán

  • (neregistrovaný) 2a00:1028:8384:----:----:----:----:----

    6. 4. 2018 10:05

    dobrý den,
    když by byl v majetku firmy veterán, jak je to se silniční daní? v zákoně §2 odst 4 je že předmětem daně nejsou vozidla, kterým byla přidělena zvl. reg.značka a veterán má jinou. Nevíte, zda se to na to vztahuje?
    děkuji M.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).