Hlavní navigace

Zúčtování daně - FÚ

• 185.148.214.---

12. 4. 2018 14:44

Dobrý den, malý dotázek, vyúčtování daně chápu, poslala jsem jak zálohové tak srážkové daně jelikož jsme přihlášeni k oběma, přílohy počet zců taky chápu, vše zasílám na FÚ...ale co výpočet daně? Bylo mi řečeno, že zpracuji, vypočtu, vyplatím, snížím odvod, ale žádný formulář neposílám jmenovitě, nechávám si u sebe a archivuji ve složce u každého jednoho konkrétního zce....jak je ale možné, že na FÚ paní vidí, že někomu bylo provedeno zúčtování a dokonce kolik mu bylo vyplaceno? Jsem z toho celá zmatená . :D děkuji za objasnění

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 4. 2018 14:50

jukk (neregistrovaný) 2001:718:2601:----:----:----:----:----

Re: Zúčtování daně - FÚ
      Jak jste přišla na to, že paní na FÚ vidí komu a kolik bylo vyplaceno v rámci RZD?

• 12. 4. 2018 14:56

wewe

Protože když jsem zpracovávala DPFO šéfům, tak mi bylo sděleno, že na zálohách mají o pár kaček míň, jelikož jim v rámci zúčtování bylo vyplaceno pár desítek korun. Takže se ještě ke všemu jednalo o osoby, kterým zúčtování nebylo provedeno vůbec, když jsem ji vlastně i zpracovávala DPFO. Jenže v tu chvíli jsem byla natolik zmatená a nervózní (první jednání s FÚ), že jsem to v tu chvíli raději neřešila.

• 13. 4. 2018 9:59

Maxx (neregistrovaný) 62.129.61.---

Celý dotaz je zmatený.
      FÚ nevidí výsledek ročního zúčtování zaměstnanců jednotlivě.

"Protože když jsem zpracovávala DPFO šéfům, tak mi bylo
      sděleno, že na zálohách mají o pár kaček míň, jelikož
      jim v rámci zúčtování bylo vyplaceno pár desítek
      korun. Takže se ještě ke všemu jednalo o osoby, kterým
      zúčtování nebylo provedeno vůbec, když jsem ji vlastně i
      zpracovávala DPFO. "
      Tak bylo nebo nebyloprovedeno zúčtování? Jednou píšete, že nebylo, jednou že bylo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).