Hlavní navigace

EET

  • (neregistrovaný) 89.24.52.---

    13. 4. 2018 10:11

    Dobrý den, prosím o radu,jsme FO, plátce DPH vedoucí účetnictví, přepravní kamionová firma. Platby jsou hrazeny na účet, ale teď šéf chce prodat kamion za hotové, spadáme do 3.fáze, která byla zrušena a nemusíme mít EET? Prosím o pomoc zkušené, nějak se v tom ztrácím :(

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 4. 2018 10:28

      Maxx (neregistrovaný) 62.129.61.---

      Re: EET
      Pokud jste až v 3.fázi, tak zatím neevidujete. Takže ani prodej kamionu nebude podléhat evidenci.

      Jen pozor na omezení plateb v hotovosti. (netuším, kolik stojí kamión, ale málo to asi nebude)

    • 13. 4. 2018 10:35

      lola (neregistrovaný) 89.24.52.---

      Re: EET
      Děkuji Vám za rychlou odpověď. To si právě nejsem jistá, jestli spadáme do 3.fáze EET :(

    • 13. 4. 2018 10:39

      .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Re: EET_rozhodný příjem u FO
      K tomu zkoumání zda spadáte či nespadáte, si ještě přečtěte
      § 6 odst. 1 / a / 2 Zákona č. 112/2016 Sb.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).