Hlavní navigace

Příjmy z nájmu u osoby z Německa

  • (neregistrovaný) 212.79.110.---

    3. 5. 2018 17:38

    Dobrý den, prosím o radu. Paní dlouhodobě (30 let) žijící v Německu začala v České republice pronajímat domeček, kde je vlastníkem. Kde bude tyto příjmy zdaňovat? V ČR podle §9 v místě adresy tohoto domku? Nebo tyto příjmy uvede v Německu? Velice Vám děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).