Hlavní navigace

potvrzení pro ÚP

  • (neregistrovaný) 193.245.34.---

    1. 10. 2018 13:30

    dobrý den, poradíte mi prosím s vyplněním formuláře pro ÚP ?
    jedná se mi o počet vyplaceného odstupného. zaměstnanec přistoupil na dohodu, ale ukončení z důvodu §52c). náleží mu tedy odstupné 3+2. do potvrzení pro úřad práce píši, že náleží odstupné nejméně ve výši 3 nebo 5 ? děkuji za radu

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).