Hlavní navigace

Přefakturace vodného

  • (neregistrovaný)

    10. 1. 2019 19:43

    Dobrý den,
    mohla bych Vás poprosit o radu.
    Dnes nám přišla faktura za vodné s DUZP 31.12.
    Nyní to potřebuji přefakturovat na nájemce. Mohu jak DUZP uvést dnešní datum?
    §21/4b - den zjištění skutečné spotřeby.

    Děkuji za odpověď.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).