Hlavní navigace

Osvobození od daně §4 u cizinců

  • (neregistrovaný)

    13. 2. 2019 15:46

    Dobrý den, ráda bych se zeptala jak to je v případě, že cizinec, který žije v ČR na základě dlouhodobého pobytu tu vlastní nemovitost déle než 2 roky ve které žije, ale nemá tam trvalé bydliště ale dlouhodobý pobyt a chce jí prodat? Vztahuje se na něho osvobození od daně dle § 4 zákona o dani z příjmů? Dá se dlouhodobý pobyt v tomto případě posuzovat stejně jako trvalé bydliště? Moc děkuji L.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).