Hlavní navigace

Úroky pozemek a byt

  • (neregistrovaný)

    20. 2. 2019 13:13

    Dobrý den,
    mohu si uplatnit úroky z pozemku kde ještě nezapočala stavba? pozemek pořízen letos. hledal jsem v zákoně a našel §15 odst 4, že uplatnit mohu, ale do 4 let musím začít stavět. chápu správně?
    pak vlastním a bydlím v bytě ze kterého jsem si doteď úroky uplatňoval. Mohu uplatnit oboje úroky?
    děkuji
    Petr V

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).