Hlavní navigace

Přiznání F.O.

  • (neregistrovaný)

    27. 2. 2019 12:54

    Dobrý den, v roce 2018 jsem žila s rodinou v GB. Měla jsem jediný příjem z pronájmu v ČR. V GB jsem příjem neměla. Prosím pěkně, mám vyplnit v daňovém přiznání výši celosvětových příjmů, když uplatňuji pouze slevu na poplatníka? Na FÚ mi paní řekla, že ano, ale v pokynech se uvádí... slevu na dani podle § 35ba odst. 1 písm. b) až e). Sleva na poplatníka je §35ba odst. 1 písm.a. Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).