Hlavní navigace

Prodej automobilu bez DPH

  • (neregistrovaný) 46.135.108.---

    6. 3. 2019 10:15

    Dobrý den, prodáváme automobil pořízený v 2011(tehdy jsme byli neplátci), u kterého je první registrace v r. 2007. Budeme tedy prodávat bez DPH.

    Jak bude vypadat daňový doklad? U sazby DPH "0" a jakou uvedeme větu, podle čeho bylo osvobozeno?

    "Osvobozené plnění dle § 62 odst. 2 zákona o dani z přidané hodnoty ve znění platném do 31. 3. 2009 a bodem 3. Čl. II Přechodná ustanovení zákona č. 87/2009 Sb."?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).