Hlavní navigace

Náhrada za ušlý zisk živnostníka

  • (neregistrovaný) 78.102.28.---

    26. 3. 2019 10:51

    Dobrý den.
    Živnostník, který ukončil podnikání v roce 2017, kdy zároveň utrpěl nehodu, obdržel v roce 2018 náhradu za šlý zisk. Bude muset podat opravné DPFO za rok 2017 nebo bude danit až v roce 2018 ? Předpokládám, že podle §7.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).