Hlavní navigace

OSVČ-jaké kurzy pro přepočet

  • (neregistrovaný) 188.120.212.---

    16. 5. 2019 12:04

    Dobrý den,
    OSVČ, neplátce, výdaje procentem, fakturace českému plátci v EUR cca 1x měsíčně - jaký kurz prosím musím použít pro přepočet pro účely daně z příjmů (někde jsem vyčetla poslední den v měsíci ) a jaký pro účely hlídání obratu pro vznik plátcovství ( den vystavení faktury? ) Musí být kurz uveden na faktuře? A ten obrat počítám u provedených prací (služby) dle § 21 nebo ke dni přijetí úplaty (zaplacení faktury)....

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).