Hlavní navigace

Mzdový vyměr a výplatní páska

• (neregistrovaný) 185.137.124.---

1. 8. 2019 21:34

Dobrý den,
    sem agenturní zaměstnanec, přiděleny do firmy, kde máme stejně jako kmenový zaměstnanci, výši mzdy, benefity..

můj dotaz je takový: V mzdovém výměru nemám příplatek za prostředí, ale ve výplatnici je. Ale často nesedí s hodinami, co sem odpracoval. Splnim měsíční povinnost docházky, ale za prostředí mám zaplaceno míň hodin. Když dělám přesčas, tak to tam taky není započteno.

Jestliže nemám v mzdovém vyměru ten příplatek, ale ve výplatě je zaplacen. Proč neni tedy ve mzdovém výměru vyplněn?
    Dovolená je též rozepsaná v mzdovém výměru, že mám nárok na 20+5dní, při splnění podmínek podle nějaké směrnice firmy, k níž sem přidělen. Ale to je pro 8h směny. My máme 11h směny a ve výplatnici mám psáno, že mám nárok na 18dni dovolené na rok..
    Nedochází k nějakému bezdůvodnému pochybení, při vypsání dovolené ve mzdovém výměru na celý rok?
    Není to nepřetržitý provoz. Říká vedení. Já sem to nazval Zkrácený nepřetržitý provoz. Mám nárok na přestávku akorát 30minut na odpočinek + 10minut na cigaretu.
    12h směny pracují 11h a hodina přestávku na odpočinek.
    Děkuju za odpověď.
    H.S.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).