Hlavní navigace

Fakturace v přenesené daňové povinnosti?

  • 10 31.30.120.---

    19. 8. 2019 21:54

    Dobrý večer,

    moc prosím o radu. Budeme fakturovat notebooky v hodnotě nad 100 tis. Kč, dále počítače do 100 tis. Kč a k tomu pojištění.
    Počítače budou s DPH, ntb v přenesené daňové povinnosti a pojištění osvobozeno - ř. 50 (§ 36 odst. 11 zákona o DPH, plnění jménem a na účet jiné osoby)?

    Děkuji za rady.

  • Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).