Hlavní navigace

benefit chůvička

  • 10 213.235.95.---

    2. 9. 2019 12:11

    Dobrý den,
    chtěla bych požádat o názor - jak byste vyhodnotili požadavek na firemní benefit ve formě tzv. "chůvičky" pro dítě zaměstnance? Poskytujeme benefity jako nepeněžní plnění podle §6/9 d) bod 1. - na zdravotní, léčebné, hygienické a obdobné účely. U chůvičky si tímto účelem nejsem jistá.
    Jak byste řešili? Lze koupit bez problému ve zdravotnickém zařízení.

    Děkuji, Maja

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).