Hlavní navigace

Lékařský posudek

  • (neregistrovaný) 195.22.55.---

    10. 9. 2019 14:27

    Dobrý den, student, 18 let, pracoval od poloviny července do 31.8. na DPP. Vstupní prohlídku měl. Nyní by měl znovu nastoupit na DPP, zam-tel chce po něm opět vstupní prohlídku. Jsou to jiné podmínky, když nebude dělat ve všední dny, ale jen víkendy? Jinak výkon práce je stejný. Platí zde §44, odst. 7 písm. a)? Děkuji za info.

  • Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).