Hlavní navigace

Námořní přeprava bez zboží - kam do DPH?

  • (neregistrovaný) 194.228.151.---

    13. 9. 2019 7:18

    Dobrý den,
    prosím o radu, jak (jestli) uvádět do DPH přijatou fakturu za námořní přepravu (osv.§69), která není pro naši firmu, ale bude se přefakturovávat. Nemám zboží, ke kterému by se mohla přiřadit.
    Vystavenou fakturu zatím nemám, ale předpokládám, že režim bude stejný (§69) - nebo při přefakturaci už musí být odvedeno DPH?
    Omlouvám se za složitý dotaz, snad jsem to popsala dostatečně, ale je to první případ a doufám, že se nebude opakovat...
    Jarka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).