Hlavní navigace

Pořízení zboží z EU+zaplacená záloha-daňový doklad na zálohu

  • (neregistrovaný) 37.221.242.---

    16. 9. 2019 22:18

    6.8.19 je zaplacená záloha na zboží rakouskému plátci DPH, rakouský plátce na zaplacenou zálohu vystavil daňový doklad. Zboží a konečný daňový doklad bude dodán v 11/2019
    Přiznat daň musím už z daňového dokladu na zálohu ? V §25 je uvedeno přiznat daň v návaznosti na pořízení zboží, ale zboží nebylo ještě dodáno, pořízeno.
    Tedy si myslím přiznat daň až po pořízení zboží.
    Děkuji za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).