Hlavní navigace

Prodej "nevlastního" zboží

• (neregistrovaný) 90.177.191.---

18. 9. 2019 13:43

Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat. Uvažuji o výrobě a prodeji dárkových balíčků kosmetiky/hra­ček/šperků apod. a chci se zeptat. Vyrábím si od každého několik typů a ráda bych je zkusila i prodávat, ale přesto bych chtěla dárkové balíčky doplnit i výrobky odjinud, např. sladkosti (makronky, sušenky, oříšky..), kosmetika (některé krémy, vůně..), hračky (plyšáci..) apod. a chci se zeptat, zda je toto možné a co já jako "částečně překupující" mám za povinnosti. Když to zjednoduším, pravděpodobně nebude možné zajít do supermarketu, nakoupit si dle libosti a jen to poskládat a zabalit.
    Je potřeba nějaké osvědčení o trvanlivosti? (např. u potravin, kosmetiky) a nezávadnosti? (u hraček či textilu pro děti, kosmetiky apod..)? Nehodlám nakupovat z Číny, ale vyhledávat kvalitní místní výrobce z ČR.
    V případě, že by se jednalo pouze o přivýdělek, co je třeba si rpo tuto činnost zařídit?
    (nikdy jsem nic takového nedělala a teprve nad tím začínám přemýšlet, takže jsem připravená na to, že to může být hodně náročné..) Děkuji za odpovědi

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).