Hlavní navigace

úraz na školním lyžařském výcviku leden 2019

• 10 93.153.12.---

18. 10. 2019 15:03

Dobrý den, prosím potřebuji konzultovat, zda je tu někdo, kdo se tímto zabývá. Dceři se stal na lyžáku v lednu 2019 úraz, uklouzla v lyžárně, když tam šla dát lyže a přezout se. Po návratu domů, jsem s ní byla u lékaře. Zdravotník a i vedoucí výcviku o tom věděli, já se zapomněla ve škole připomenout o papíry na likvidaci. Teď byla v září se školou na pobytu v zahraničí, koleno se tam namohlo a léčené obnovila, ortéza, léky atd. Škola po mně chtěla všechny i dřívější lék.zprávy která máme, vše jsem doložila.Dali mi papír pro lékaře,který potvrdil. Oni to nahlásili na pojišťovnu, ale jako úraz vzniklý teď v září, doložili všechny zprávy, i ty z ledna. Pojišťovna vše zamítla, že nejde o nový úraz, ale o obnovení, což chápu. Likvidátorka řekla, že když škola doloží zápis o úrazu v toho ledna, tak úraz zaplatí, dopis o zamítnutí + to co řekla z pojiťovny jsem poslala v pondělí do školy emailem, do dnešního dne se mi nikdo neozval. Má cenu to urgovat, lze to považovat za "školní" úraz. Pojišťovák mi řekl, že jelikož se to stalo mimo svah, tak za to škola nezodpovídá. Což si myslím, že je blbost. Přeci za děti mají zodpovědnost po celou dobu výcviku. děkuji za radu

• Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).