Hlavní navigace

Přeprava v EU

  • (neregistrovaný) 82.142.118.---

    2. 12. 2019 8:08

    Dobrý den, zajištovali jsem na veletrhu přepravu osob - taxi v Německu. V Německu se uhradili taxi (včetně jejich DPH) a nyní je potřeba tuto službu přefakturovat firmě sídlící v ČR , DIČ je v ČR. Jak budu fakturovat - dle místa plnění? Tedy bez DPH dle §10a. Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).