Hlavní navigace

Plnění ZDPH § 10b

  • 10 91.192.35.---

    8. 12. 2019 19:35

    Dobrý den, budu přefakturovávat vystavovatelské a parkovací průkazy k veletrhu. Ten se uskutečníl v SRN.
    Lze i parkovací průkaz považovat jako opravnění ke vstupu?? Nebo to musím faktuovat s DPH a vystavovateský průkaz bez DPH dle §10b.
    V SRN obojí uhrazeno s jejich DPH. Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).