Hlavní navigace

Parkovací průkaz v EU

  • 10 91.192.35.---

    9. 12. 2019 18:01

    Dobrý den,jsme plátci DPH a potřebujeme přefakturovat parkovací průkaz ze SRN českému plátci DPH.
    V Německu jsme pro firmy zařídili parkovací průkazy pro klienta, tam jsme uhradili včetně německé DPH. Jak ted u nás. Jedná se parkovné - souvisí to s pořádáním výstavy, ale parkovné asi do §10b nenacpeme že?
    A jak to budu fakturovat u nás - normálně cena + DPH 21% je to tak???
    Dále přefakturuji i vystavovatelské průkazy - což je povolení ke vstupu - tam bude vše bez DPH §10b. ř 26. Je to dobře?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).