Hlavní navigace

adopce na dálku v RZD

  • (neregistrovaný) 94.113.246.---

    16. 12. 2019 13:35

    Dobrý den,

    přišel za mnou zaměstnanec s dotazem a já si fakt nevím rady: 7 let si uplatňoval v RZD dar - adopci na dálku. Teď mu psali z agentury, že mu vrací 10 tis. Kč, že mu vznikl přeplatek, protože dítě už dva roky nestuduje (dostudovalo v roce 2017) a že si ten přeplatek má dodanit.

    Dodaňuje se to stejně jako např. zrušené životní pojištění? Je to také příjem podle § 10? Čím doloží v daňovém přiznání ty vrácené peníze? Asi by měl dostat nějaké potvrzení kolik mu vrátili.....

    Za reakce moc děkuji.

    P.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).