Hlavní navigace

Pracovní neschopnost

• (neregistrovaný) 46.135.66.---

13. 1. 2020 17:40

Dobrý den potřebuji poradit ,již přes rok jsem v pracovní neschopnosti. 5.12.2018 jsem měla v zaměstnání pracovní úraz levého kolene. ,29.5.2019 mi byla dělaná artroskopie stabilizace Češky při rozcvičování po artroskopii jsem začala mít zase problémy, zaháněla jsem doktora který by mi dokázal pomoct,našla jsem. A ten mi řekl že se bude muset artroskopicky opět stabilizovat Češka a že mám asi prasklý váz 19.12.2019 jsem žádala o prodloužení jelikož mě tedy až 21.5.2020 čeká operace, pan docent nemá dřív volný termín, neschopenka mi byla prodloužena pouze do 19.3.2020 stím že mi to nemůžou na tak dlouho dobu prodloužit že prostě ze svoji chronickou diagnózou nemám nárok že budu muset na ty necelé 2 měsíce nastoupít zpět do zaměstnání, popřípadě si najít jiné zaměstnání,. Zajímalo by mě z čeho mi pak bude vypočítána neschopenka když jsem jako vyčerpala 15 měsíců, popřípadě když bych sehnala jiné zaměstnání. Mám právě dvě zaměstnání na plný pracovní úvazek a u jednoho by bylo možné zkrátit pracovní úvazek na polovinu ale jak to pak vše bude, děkují vám moc za radu a odpovědi ,

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).