Hlavní navigace

Likvidace poškozených zásob

  • (neregistrovaný) 37.188.225.---

    20. 1. 2020 14:30

    Dobrý den, prosím o radu.
    Účtuji obchod a sem tam se stane, že se zboží poškodí, tužka nepíše, obaly se potrhají atd.
    Není toho moc, ale stačí v tomto případě zboží vyskladnit a prodavačka k tomu napíše o jakou vadu se jedná? Splňuje to §24/2/zg ZDP ? Nebo je nutno odvést DPH?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).