Hlavní navigace

Vystěhování družky

  • 21. 8. 2020 16:17

    Dobrý den,
    žila jsem s o 19 let starším druhem, ale i mým synem tehda nezl., žárlili, syn byl bez chování, potom co jsem si našla po tolika letech partnera, celý rok u něho, kde jsme bydleli nic neudělal, partner ho začal také nesnášet, řešili přes mě, buchli mi nervy, žehlila jsem synovy průsery po školách, nevstával, vozila v 17letech do školy, staršímu partnerovi zas dřela jak kůň na baráku, vařila apod., buchly mi nervy jednou-porozbíjela jsem co se dalo, a partnera klepla lžíci na boty, jak začal zas despoticky ohl. syna, soused zavolal policii a doteď mám oplétačky již rok, syn vyčůraně mě opustil, nestěžoval si na partnera a jejich hrozný antipatický vztah, ale na mě a partner ten mě pomáhal, vše vysvětloval po policii rok a platil právníky, zadlužil se, syn sprostě což jsem nemohla přežít odešel v 17letech k otci, tam mu zničil taky vztah, rozvedli se, pak byl u mé matky, tu jsem vezla na hospitalizaci 3x, okradl ji, fetuje, a ta ho hodila po roce a půl k nám s partnerem zpět, vzali jsme ho, první nunututu, pak jeho psychické vydírání, že skočí pod most, když nepůjdu s ním, co jsem za matku, partnerovi nadal do čur... starých neschopných apod..., můj stav se zhoršoval, našla jsem mu už několikátou práci, škemral peníze, partner chtěl prodat dům a jít se mnou někde, potom co to na mě syn přenesl, já to nechápu jak a proč, jsem mu taky nadala do starých neschopných dědků, jízlivě vyhryzala, že mám koho syna, že mu tu nemusím skákat celé dny na baráku, dopadlo to strašně - partner odešel do jiného kraje k dceři, já tam jela 6hodin s omluvou, že syna vyhodím, bylo pozdě, jeho dcera na jejich pozemku po 6hodinách autem do neznáma mě vyhodila, vláčeli mě pryč s jejich pozemku a to nejhorší, že partner se mě nezastal po 4letech nic, jen řekl, že se nevrátí, našli mu tam pronájem a já jela domů zas 6hodin zpět, řekl, že chce klid už a že už se nikdy nevrátí. Prodává dům s dcerou, dluhy mu narostly a já cpala penze i nezdárnému synovi, který si výplaty po týdnu

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).