Hlavní navigace

OSVČ - lesnická činnost

  • 89.24.222.---

    29. 9. 2020 15:54

    Dobrý den,
    když OSVČ s lesnickou činností prodává dříví ze soukromého lesa nebo nakupuje sazenice stromků do soukromého lesa Zahrnuje toto do přiznání k DPH? Jak je to s přiznáním k dani z příjmu? Zdaňuje § 7 nebo § 10?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).