Hlavní navigace

Antivirus A a B

  • (neregistrovaný) 90.182.141.---

    15. 10. 2020 11:06

    Dobrý den, prosím, mám dotaz, zda lze čerpat v jednom kalend.měsíci příspěvek z programu Antivirus A a B současně na jednoho zaměstnance? Např. zaměstanec byl v nařízené karanténě prvních 14 dnů v říjnu a poslední týden v říjnu byl zaměstnavatel nucen omezit provoz a zaměstnanec týden čerpal 60 % podle § 209 ZP v rámci programu B. Lze čerpat současně? Děkuji

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).