Hlavní navigace

Dodatečné k DPFO, je nutné ?

  • (neregistrovaný) 2a00:1028:8d1f:----:----:----:----:----

    11. 1. 2021 18:09

    Dobrý den, klient k 31.12.2019 ukončil podnikání a v 1/2020 mu přišla úhrada faktury.
    Jelikož měl v roce 2019 nízký daňový základ a vysoké odpočty na poplatníka a manželku, nevyjde mu daňová povinnost ani když mu dodatečným přiznáním pohledávku v §23 dodaním. Je v tomto případě nutno DDP podávat ?
    Děkuji moc za odpovědi

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).