Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
TikTok v tichosti spustil partnerský program pro české tvůrce. Jaké jsou podmínky?
Houby nebo zavařeniny na prodej: Finanční správa upozorňuje na daňová pravidla
Novela napravuje dopady změn v penzijním spoření
Daňový trik mezi taxikáři odhalen. Stát měl přijít o 300 milionů korun
Finanční správa zkrátí otevírací dobu. Změna začne platit už od července
Seniory připravují o celoživotní úspory. Tohle jsou nejčastější triky podvodníků
1. 2. 2021 14:02
Dobrý den, prosím, o radu ohledně ZP. Zaměstnanec byl nemocný od 4.1.-14.1. a poté od 18.1.-31.1.. Oboje zřejmě karanténa, ale dr. to do profese neuvedl, tak nevím, přesně. Pracuje v turnusu na směny, kdy v směny měl rozloženy zrovna v období nemoci. V lednu má tedy odpracováno 0 hodin. Do mzdy se mu spočítalo navýšení ZP z 2942 Kč – tj. 398 Kč, které má uhradit. Je to takhle správně? Je to vlastně za dny 1.,2.,3.,15.,16.,17. Je to tak správně, že se mi navýšení objevilo na straně zaměstnance.
Předem moc děkuji.