Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Novela napravuje dopady změn v penzijním spoření
Daňový trik mezi taxikáři odhalen. Stát měl přijít o 300 milionů korun
Finanční správa zkrátí otevírací dobu. Změna začne platit už od července
Seniory připravují o celoživotní úspory. Tohle jsou nejčastější triky podvodníků
Poplatky za televizi a rozhlas mají skončit. Vláda odsouhlasila zásadní změnu
Od nosičů kufrů k luxusu: Neuvěřitelné příběhy, které stvořily největší módní impéria
14. 4. 2021 9:59
Dobry den, prodavali jsme v unoru (1.2-28.2) na ebay(platce dph v nemecku) Do 16.2 jsme byli neplatci pak jsme se k 17.2 stali platci. Ihned jsme ebay sdelili nase dic a zadali fakturaci od 17.2 bez dph. Ebay nam ovsem vystavilo na cely unor s DPH. Nerozdelila nam fakturaci na dve obdobi. Prestoze fa vystavuje nemecky platce tak je fa je vystavena s 21% dph(tedy s ceskou) Nevim jak tuto fakturu zahrnout do priznani k dph kdyz se od 17.2 jedna o prijeti sluzby s mistem plneni v cr a melo by se tedy provest samovymereni a nasledny narok dph zpet? Dekuji vsem