Hlavní navigace

Pronájem chaty

  • (neregistrovaný) 37.48.58.---

    20. 6. 2021 14:01

    Dobrý den, prosím o radu. Dcera je OSVČ plátce DPH a kromě jiné činnosti má v živ. listu i pronájem nemovitostí. Chata, kterou chce pronajímat, není v obchodním majetku. Může tento pronájem zařadit do § 7 a účtovat DPH i z pronájmu ? Nebo musím pronájem chaty danit v § 9. ?
    Děkuji za odpověď
    Dana

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).