Hlavní navigace

Daň.zvýh.na dítě s ZTP/P

  • (neregistrovaný) 90.182.141.---

    27. 10. 2021 13:13

    Dobrý den,
    prosím, mám dotaz. Odkdy začít uplatňovat dvojnásobek částky daň.zvýh. na dítě?
    Doložen Průkaz ZTP/P datum vydání 14.10.
    Doloženo Rozhodnutí ÚP s přiznáním nároku na průkaz ode dne 2.9.
    Od kdy, prosím, uplatnit? od 10. nebo 11. měsíce?
    dle ZDP § 35c odst.10 za každý kal.měsíc, na jehož počátku byly splněny podmínky pro jeho uplatnění.
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).