Hlavní navigace

PayPal a podnikání

• (neregistrovaný) 89.103.58.---

20. 4. 2013 19:42

Dobrý den panstvo, rád bych se zeptal zkušených businessmanů, jestli z Vás někdo nemá zkušenosti s podnikáním konkrétně přes PayPal, potřeboval bych praktické zkušenosti někoho kdo rozjel podnikání a využívá k tomu tento nástroj. Rád bych se ho zeptal na pár podrobností ... v jakém oboru podniká, jestli se po implementaci zvětšili prodeje a nebo v čem vidí největší výhody atd :-) Rád bych uvedl pár skutečných příběhů do své práce :-)

předem děkuji za jakoukoliv opověď

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 4. 2013 11:22

bez přezdívky

Ahoj Nerro.

Pár věci ti mohu říci. Jsem člověk, který pracuje v eBussinesu více než 10 let a zkušenosti mám ohledně plateb pře PayPal mám docela slušné. Jak už při svých projektech tak i klientských.

Ptáš se zda se ti zvedne obrat? Podle mého určitě ne. PayPal je totiž vhodný zejména pro zahraniční klienty (zejména USA, ale tím neříkám, že Evropa nebo Asie je úplně mimo). Osobně využívám PayPal i při platbách do evropských států. Ale primární cíl by měl být USA (eBay, Amazon).

Nové klienty díky platbě seženeš těžko, ale spíše zvýšíš komfort ve svém obchodě. Osobně doporučiuji našim klientům více druhu plateb, protože působíš pak solventněji a profesionálněji (pozor není to vždy podmínkou, je to první pocit na který lide dají).

Pár rad o dopravách a platbách jsem napsal na svůj blog:
      http://www.eshopie.cz/rady-jak-na-eshop/5-duvodu-ktere-zakaznika-odradi-od-nakupu-na-vasem-eshopu

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).