Hlavní navigace

Nezaplacené SP=splát.kalendář2005,2006

  • (neregistrovaný) 84.242.95.---

    17. 2. 2006 16:38

    Kdy to mělo být v nákladech?
    Firma FO vede PU od r.2004. V r. 2005 k 31.3.2005 (při podání přehledu)ji vyšel vysoký nedoplatek SP za OSVČ r.2004(přechod z JU na PU) a proto požádala o splátky. Splácí podle splatkového kalendaře SP v r.2005 a bude ještě splácet i v r.2006.Splátky účtujeme do náklady kdy jsou zaplaceny.Prosím kdy tyto splátky patří do nákladů, když se týkají r.2004. Jsem v šoku z §24 odst.2 písm.f).Jedná se o SP za OSVČ ne za zaměstnance.
    Díky za Vaši pomoc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).