Hlavní navigace

Začátek podnikání

• (neregistrovaný) 93.91.240.---

21. 2. 2014 17:32

Dobrý den,
    jsem zatím ještě studentkou a již 5 let se věnuji malování na obličej, malbě a kresbě portrétů. Z toho poslední rok dělám tuto činnost na ŽL a snažím se v tomto oboru prosadit. Mám vysokoškolské vzdělání, ovšem z uměleckého oboru, což vyžaduje nastudování potřebných znalostí... Vše si zatím dělám sama. Prosadit se není lehké. Zatím jsem ve fázi, kdy mám reklamu na 2 plotech, jsem klientem Skliku a samozřejmě už mám i webové stránky. To, ale samozřejmě nestačí. Potřebovala bych tedy poradit jak se prosadit, co je nejefektivnější, na co se zaměřit. Co se týká mé práce, tak hlavní sezóna pro můj obor je samozřejmě v létě, portréty přes Vánoce. V současnosti si tímto docela slušně vydělám, ale jako student mám úlevu z daní, což se brzy změní, proto bych ráda tento svůj business více rozjela. Zkoušela jsem oslovit obchodní centra a fotografické ateliéry, nic z toho však nebylo. Mám v plánu si udělat portfolio a prezentovat se na podobných místech osobně. Dále bych ráda navázala spolupráci s firmami, které se zabývají akcemi na klíč. V budoucnu bych ráda měla malý e-shop s barvami na obličej. Mám také v plánu se zdokonalovat v technikách a třeba si i zkusit práci maskéra v divadle. Plánů je hodně, ale tápu v tom, s čím začít, co je nejdůležitější, abych dosáhla úspěchu. Možná je můj dotaz málo konkrétní, ale snad mi rozumíte a chápete můj záměr. Samozřejmě neočekávám, že budu v tomto oboru milionář, to ne, má představa o zisku je kolem  20-30 tis. Chci hlavně dělat to v čem jsem dobrá, co umím. Děkuji moc za rady a typy. K.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).