Hlavní navigace

V jakém § zdanit příjem ????

  • (neregistrovaný) 194.212.200.---

    1. 3. 2006 10:37

    Moc prosím o radu,
    v jakém § Zdanit příjem vyplacený na základě "Smlouvy o vytvoření
    uměleckého výkonu a poskytnutí licence k jeho použití" ještě nikdy jsem tento případ neměla.
    Mimo to má klient příjmy z § 7 - profesionální sportovec.

    Díky všem

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).