Hlavní navigace

oznámení FU?

  • (neregistrovaný) 147.231.43.---

    6. 3. 2006 8:42

    Chci se zeptat prodala jsem družstevní byt. Splňuji podmínky § 4 odst. 1 písm. r) zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, v platném znění,musím tento osvobozený příjem hlásit dopisem na FU.děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).