Hlavní navigace

Daňové přiznání, DPP a PS

• (neregistrovaný) 94.113.90.---

31. 1. 2015 14:50

Dobrý den,
    potřebovala bych poradit. Jsem zaměstnaná (trvalý pracovní poměr) a zároveň na DPP. Chtěla bych si sama podat daňové přiznání. Od zaměstnavatele, kde jsem na trv. prac.poměr obdržela Potvrzení o zdanitelných příjmech ze závislé činnosti  sražených zálohách na daň a daňovém zvýhodnění. Totéž jsem dostala od zam., kde jsem zaměstnaná na DPP období 6 a 7 měsíc, jedná se o úhrn zúčtovaných příjmů ve výši  4 950,- (prohlášení jsem u zam na DPP nepodepisovala, podepisovala jsem ho u zam. na prac. smlouvu), mám tento příjem ve výši 4 950,- zahrnout do daňového přiznání?
    Mám ještě jedno "Potvrzení o zdaň. příjmech plynoucí na základě dohod o provedení práce podle  6 odst. 4 zákona č. 586/1992., o daních z příjmů, ve znění pozdějších předpisů a o srážené dani vybírané srážkou podle zvláštní sazby daně". Zde se jedná o úhrn zúčtovaných příjmů ze závislé činnosti období 8-12/2014 ve výši 23 300,- a úhrnu skutečně sražené daně vybírané srážkou podle zvláštní sazby daně z příjmů ve výši 3 494,-, mám 23 300,-  a 3 494,- zahrnout do daňového přiznání?

Děkuji Simona

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).