Hlavní navigace

Odstoupení od smlouvy

  • (neregistrovaný) 82.113.53.---

    14. 5. 2006 21:09

    Uzavřeli jsme smlouvu, která končila 6/3/2006. 24/2 jsme poslali emailem odstoupení od smlouvy.Lze tento způsob odstoupení považovat za platný? ( Občanské právní vztahy § 40?) Naše podpisy byly klasické nikoli elektronické. Písmně jsme poslali znovu vše (po telefonické dohodě se zástupcem společnosti), ale až 8/3/2006 což je samozřejmě pozdě.
    děkuji za informaci

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).