Hlavní navigace

ČID a HPP

  • (neregistrovaný) 194.228.65.---

    2. 10. 2006 11:59

    Zaměstnanec vyčerpal podpůrčí dobu a od 1.10.2006 mu byl přiznán ČID. ČID má přiznán do 31.10.2007. V brzké době ho čeká operace.
    za 1) jaký mu vznikne nárok na neschopenku?
    za 2) chce pracovat na zkrácený pracovní úvazek 4 hod. denně. Podle lékařského posudku svoji práci vykonávat může, dříve pracoval na 8 hodin.Pokud se nedohodneme , můžeme ho propustit podle §46 d) .

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).