Hlavní navigace

předseda představenstva

  • (neregistrovaný) 62.77.119.---

    25. 10. 2006 18:23

    Prosíííím o radu- máme tři společníky a.s.,kteří jsou( díky svým akciím )zároveň členy představenstva a valné hromady. Na tom není nic divného. Mě zajímá jestli někdo z vás neví zda musí být zvolen předseda představensta? V obch.zák.§194 jsem se dočetla,že ano,ale jeden ze společníků tvrdí,že ne.( já to nikde v zákoněnevyčetla) Může mi nato dát někdo jednoznačnou odpověď?
    předem díky M.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).