Hlavní navigace

danění zemědělských dotací

  • (neregistrovaný) 80.188.220.---

    6. 11. 2006 16:41

    Prosím odborníky na zemědělské účetnictví. Jsou dotace SAPS, Top-Up, Agroenvi, LFA daňovými příjmy? Jsou částečně financovány z prostředků EU a částečně z rozpočtu ČR. Dle §4,pís. f zákona o daních z příjmu jsou od daně osvobozeny dotace z rozpočtu ČR. Vztahuje se to tedy i na část výše uvedených dotací, která je hrazena z našeho stát.rozpočtu? Mnohokrát děkuji za odpovědi.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).