FRESH BAR

  • (neregistrovaný)

    15. 12. 2010 19:13

    Dobrý den,
    ráda bych založela fresh bar, respektivě koupila si frenchizu již založeného fresh baru.
    Mohli byste mi prosím poradit, jakou živnost bych pro to potřebovala? Jaké podmínky a co je potřeba pro to udělat?

    Předem děkuji za odpověď, Ája

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 12. 2010 11:34

      dadacek (neregistrovaný)

      Předpokládám, že se bude zacházet s potravinami, takže Hostinskou činnost (potřeba vyučení v oboru nebo si sehnat ručitele).
      Nevím, jakým systémem se přesně provozuje frenchiza, takže pokud nějakým určitým systémem své "zaměstnance" zastřešují, stačil by ŽL na Nákup zboží za účelem dalšího prodeje a Maloobchod / Velkoobchod. Ale 100% si tím jistý nejsem.
      Teoreticky snad i Realitní činnost, jelikož budete nějaké prostory pronajímat subjektu (frenchizové společnosti).

    • 29. 12. 2010 18:46

      Lucinka (neregistrovaný)

      Zdravím :-) přesně tak, záleží také na dané franšíze a také na tom, s čím vším Vám poskytovatel licence pomůže a poradí. Mrkněte se na jeden suprový web www.franchisinginfo.cz, tam snad najdete odpověď nebo třeba se můžete i zeptat. Taky tam docela ráda brouzdám a zjišťuji informace o fra.nšízách
      Držím palce
      Lucie

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).