Hlavní navigace

Cestovní náhrady paušálem §182ZP

  • (neregistrovaný) 160.218.243.---

    11. 2. 2007 7:44

    Zaměstnavatel se rozhodl, že pro obchodníky použije pro cestovní náhrady paušální částku dle §182ZP. Jakým způsobem se provádí vyúčtování? Je nutné dokládat v tomto případě jednotlivé jízdy a čerpání pohoných hmot? Zaměstnanci jsou obchodníci, používají svá vozidla a bez nich nejsou schopni dostát pracovním povinnostem. Je tento postup, použití §182 místo standardního vyúčtování všech provedených jízd možný?

    Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).