Hlavní navigace

Pojišťovnictví?

  • (neregistrovaný) 212.24.148.---

    15. 2. 2007 21:09

    Autodopravce podnikající podle §7 b, při své činnosti provedl i pojištění aut a dostal za to provizi. Můžu tuto provizi normálně zahrnou do jeho účetnictví §7 anebo částku za provizi mám uvést v §10? Pokud bude provize v §10 můžu k tomu uplatnit nějaké výdaje? (třeba procentem?)

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).