Hlavní navigace

Potvrzení o zaměstnání

  • (neregistrovaný) 85.207.41.---

    22. 2. 2007 11:02

    Zaměstnanec chce zvlášť napsat potvrzení o průměrném výdělku, mimo zápočtový list.
    Máte někdo zkušenosti, co tam všechno má být?Podle § 313 odst. 2 jsme povinni údaje o výši prům výdělku a dalších skutečnostech ...
    (podle § 39 - 57 zákona o zaměstnanosti) uvést v odděleném potvrzení. Co jsou to ty další skutečnosti?
    Díky.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).